Formularze dla pacjentów

Poniżej zamieszczamy formularze i inne publikacje używane w naszej praktyce.  Gorąco zachęcamy aby formularze wymagane przed pierwszą wizytą zostały były wypełnione w domowym zaciszu.  Wcześniej proszę jednak zapoznać się z wszystkimi i informacjami podanymi na tej stronie.

Co należy wypełnić?

Trzy formularze poniżej są wymagane od każdego nowego pacjenta.  Muszą one być wypełnione i podpisane przed pierwszą wizytą:

Poniższe formularze są wymagane tylko w szczególnych przypadkach, należy je wypełnić na wyraźną prośbę naszego personelu:

Dodatkowe materiały

Co jest wymagane do wypełnienia formularzy?

Wszystkie dokumenty zostały udostępnione w formacie PDF.  Do obsługi plików PDF wymagany jest bezpłatny program Adobe Reader, który musi być wcześniej zainstalowany na Twoim komputerze.  Jeżeli nie masz pewności czy już masz ten program, wystarczy że klikniesz na odnośnik do jednego z dokumentów - jeśli nie otworzy się on, a zamiast tego przeglądarka rozpocznie jego pobieranie, Adobe Reader jeszcze nie został zainstalowany. Adobe Reader może zostać pobrany ze strony producenta.  Kliknij na odnośnik poniżej, a następnie na żółty przycisk Install now i wykonaj polecenia wyświetlane na ekranie.  Jeżeli jesteś posiadaczem komputera Apple, nie masz się o co martwić - Twój komputer nie będzie miał problemów z wyświetleniem plików PDF.

Jak wypełniać formularze?

 Nasze formularze można wypełnić w jeden z poniższych sposobów:

  1. Dokument można wydrukować, wypełnić odręcznie długopisem i przynieść na wizytę.
  2. Otwarty dokument można wypełnić przy pomocy komputera, wydrukować i prznieść ze sobą.
  3. Aby uniknąć drukowania dokumentów i obawy przed ich zapomnieniem, formularz rejestracyjny można wypełnić w swoim komputerze, zapisać wprowadzone dane i wysłać do nas pocztą elektroniczną na adres info@prospectdental.net jako zwykły załącznik. My zajmiemy się przygotowaniem Twojej karty pacjenta jeszcze przed Twoim przyjściem: formularz rejestracyjny wraz z pozostałymi dwoma formularzami będą gotowe do podpisania przed pierwszą wizytą. 
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie przeglądarki internetowe funkcjonują tak samo, a wypełnianie dokumentu PDF w jej oknie może czasem nie działać poprawnie  Dlatego zachęcamy aby przed wypełnianiem formularza zapisać jego pustą kopię na swoim pulpicie, a następnie zamknąć okno przeglądarki, odnaleźć nasz formularz i kliknąć jego ikonę dwa razy by otworzył się w programie Adobe Acrobat.  Wówczas wpisywane dane można bez przeszkód zapisywać w pliku formularza.  Jeżeli posługiwanie się naszymi dokumentami w postaci elektronicznej przysparza Ci trudności - bez obaw - nadal możesz je wypełnić odręcznie w naszym gabinecie.  Pamiętaj tylko by przybyć co najmniej 15 minut przed ustalonym czasem wizyty.

 

847-890-4444

kliknij numer powyżej i podaj swój numer - my zadzwonimy do Ciebie

1120 East Central Road
Arlington Heights, IL

Wyślemy nasze informacje prosto do Twojego komputera lub telefonu:

Formularze

Przed pierwszą wizytą pobierz i wypełnij nasze formularze.

Płatności

Ureguluj należności kartą kredytową lub posiadając konto PayPal - środkami z konta bankowego.

Galeria uśmiechów

Zobacz efekty nowoczesnej dentystyki estetycznej - porównaj wygląd uzębienia przed i po wizycie w naszej klinice.

Zobacz galerię »

Problem z chrapaniem?

Prospect Dental oferuje skuteczną metodę zapobiegania chrapaniu.

Dowiedz się więcej »