Korygowanie kształtu zębów

Korygowanie kształtu zębów jest jednym ze sposobów na poprawę ogólnego stanu zębów, w przypadku, gdy pacjent ma pęknięte lub nierówne zęby.  Zmniejszenie długości lub dodanie kilku milimetrów kompozytu w kolorze zębów może dodać blasku do uśmiechu, bez bólu i dyskomfortu .

Korygowanie i konturowanie kształtu zębów to sposób na poprawę estetyki u osób z ukruszonymi, pękniętymi i nierównymi zębami.  Jest to jeden z niewielu dostępnych zabiegów w stomatologii estetycznej, który może być wykonany podczas jednej wizyty.  Zredukowanie długości lub dodanie paru milimetrów kompozytu w kolorze zębów może dodać blasku twojemu uśmiechowi bez bólu i dyskomfortu.

Po dokładnym zbadaniu zębów i rozpoznaniu wszelkich niedoskonałości nasz stomatolog rozpocznie proces korygujący nazywanym konturingem.  Zabieg polega na zmianie długości lub kształtu zęba poprzez zeszlifowanie.  Zębom nadaje się odpowiedni kształt, a małe wady są korygowane całkowicie lub minimalizowane.  Wykonuje się to specjalnymi wiertłami diamentowymi, krążkami ściernymi i gumkami.  Nasi stomatolodzy doskonale wiedzą ile szkliwa można usunąć aby osiągnąć efekt kosmetyczny bez uszkodzenia zęba.  Specjalne paski diamentowe są stosowane w punktach stycznych aby osiągnąć doskonały efekt w przestrzeniach międzyzębnych. Następnie zęby są wygładzane i polerowane.  Znieczulenie nie jest potrzebne, a cały zabieg może być wykonany podczas jednej wizyty. 

Odwiedź naszą galerię uśmiechów.

847-890-4444

kliknij numer powyżej i podaj swój numer - my zadzwonimy do Ciebie

1120 East Central Road
Arlington Heights, IL

Wyślemy nasze informacje prosto do Twojego komputera lub telefonu:

Formularze

Przed pierwszą wizytą pobierz i wypełnij nasze formularze.

Płatności

Ureguluj należności kartą kredytową lub posiadając konto PayPal - środkami z konta bankowego.

Galeria uśmiechów

Zobacz efekty nowoczesnej dentystyki estetycznej - porównaj wygląd uzębienia przed i po wizycie w naszej klinice.

Zobacz galerię »

Problem z chrapaniem?

Prospect Dental oferuje skuteczną metodę zapobiegania chrapaniu.

Dowiedz się więcej »