Nasi stomatolodzy

Katarzyna Pawlusiewicz, DDS

Dr Katarzyna Pawlusiewicz jest związana z gabinetem Prospect Dental od 2003 roku.  Bardzo szybko awansowała na dyrektora medycznego kliniki.  W roku 2006, kiedy objęła zarządzanie kliniką, dr Pawlusiewicz rozpoczęła jej modernizację, przekształcając ją w jedną z najbardziej nowoczesnych przychodni dentystycznych w metropolii Chicagowskiej.  Dr Pawlusiewicz interesuje się osiągnięciami stomatologii kosmetycznej i w swoim gabinecie promuje najnowocześniejsze metody odbudowy pełnego uzębienia poprzez stosowanie implantów, koronek i licówek.

Dr Pawlusiewicz jest absolwentką Loyola University Chicago, gdzie otrzymała stopień naukowy w dziedzinie biologii, a także University of Illinois, gdzie uzyskała stopnień doktora stomatologii. Cały czas kontynuuje i rozszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w specjalistycznych kursach i sympozjach z dziedziny dentystyki rodzinnej i kosmetycznej w najbardziej prestiżowych instytutach naukowych, np. The Dawson Institute na Florydzie. Jest członkiem American Academy of Dental Sleep Medicine oraz lekarzem współpracującym ze szpitalem Alexian Brothers Medical Center w Elk Grove Village

Dr Pawlusiewicz przyjmuje pacjentów z ogólnymi dolegliwościami jamy ustnej i uzębienia, ale szczególnie specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych takich jak: licówki, estetyczne korony, implanty, mosty i inne.  W swojej klinice oferuje podstawowe usługi stomatologiczne - czyszczenie, usuwanie zębów i leczenie prewencyjne.  Dr Pawlusiewicz bardzo lubi pracować z dziećmi.

Co wyróżnia gabinet Prospect Dental i jego lekarzy to fakt, że wszystkie prace laboratoryjne, korony, mostki i wszystkie materiały dentystyczne są wykonane w Stanach Zjednoczonych, w lokalnych laboratoriach stomatologicznych.  Gabinet Prospect Dental nie wysyła żadnych zamówień do laboratoriów w Chinach (praktyka często stosowana, by zmniejszyć koszty) co mogłoby narazić pacjentów na zatrucia chemikaliami i metalami ciężkimi.  Dr Pawlusiewicz jest bardzo wyczulona na jakiekolwiek odstępstwa od najwyżej przyjętych standardów używania materiałów dentystycznych.

Iwona Iwaszczyszyn, DDS

Dr. Iwaszczyszyn została integralnym członkiem lekarzy-stomatologów kliniki Prospect Dental w roku 2004.  Jej profesjonalizm, dedykacja i kunszt najwyższej klasy pozwoliły przekształcić Prospecr Dental w klinikę stomatologiczną światowej klasy.

Dr. Iwaszczyszyn ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie gdzie także uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. Następnie kontynuowała studia na University of Illinois, nostryfikując swój dyplom i rozpoczęła praktykę stomatologii w Stanach Zjednoczonych.  Dr. Iwaszczyszyn kontynuuje dodatkowe nauczanie po-doktoranckie biorąc udział w klinikach i sympozjach naukowych, w tym ukończyla prestiżowy program na The Dawson Academy, który przykłada wagę do kompleksowego podejścia w leczeniu pacjentow, kładąc nacisk na zgryz, staw skroniowo zuchowy i estetykę jako całości.  Stała się tym samym "the Dawson dentist"- co oznacza, że jest dentystą, który podchodzi do leczenia kompleksowo, kładąc nacisk na leczenie całego ukladu stomatognatycznego i efektu estetycznego.  Specjalizuje się również w leczeniu bezdechu sennego i wierzy, że dobry sen jest kluczem do dobrego samopoczucia każdego pacjenta.

Dr. Iwaszczyszyn przyjmuje pacjentów z dolegliwościami stawu skroniowo-zuchwowego, z dolegliwościami jamy ustnej w zakresie dentystyki generalnej, a jej fascynacja kosmetyką dentystyczną pozwala jej na polepszanie estetycznego wyglądu zębów i uśmiechu pacjentów.  Dr Iwaszczyszyn praktykuje stomatologię rodzinną jako wolontariusz w klinice fundacji CDS, bierze udział w akcjach charytatywnych, m.in. w akcji Illinois Dental Society- Misja Miłosierdzia (Mission of Mercy) oraz innych organizacjach charytatywnych, które zapewniają ludziom w potrzebie bezpłatne usługi stomatologiczne.

W swojej pracy dr Iwaszczyszyn kładzie szczególny nacisk na zapewnienie pacjentom zdrowego i pięknego uśmiechu oraz wierzy w jego wpływ na pewność siebie oraz ogólne samopoczucie.   Posiada ona duże doświadczenie w wielu zakresach stomatologii ogólnej i kosmetycznej takiej jak korony, mosty, protezy, wypełnienia, Lumineers i implanty.  Jest członkiem American Dental Society, Illinois Dental Society, Chicago Dental Society, Polish Dental Society, Dawson Academy Alumni, Illinois Sleep Society oraz American Academy of Dental Sleep Medicine.  Wspomaga również wiele organizacji charytatywnych, takich jak Women International, Care, Lurie Children’s Hospital and The Oral Cancer Foundation.  Dr Iwaszczyszyn jest lekarzem współpracującym ze szpitalem Alexian Brothers Medical Center w Elk Grove Village. W wolnych chwilach lubi spędzać czas ze swoją rodziną - mężem i córką , która studiuje stomatologię na UIC.  Dr Iwaszczyszyn wierzy w aktywny tryb życia i w wolnych chwilach korzysta z uroków wspinaczki górskiej, jazdy na rowerze oraz podróży.

Jane H. Kim, DDS

Dr Jane Kim pracuje w Dental Prospect od 2007 roku. Jako docent Amerykańskiego Zarządu Periodontologii, dr Jane Kim ogranicza swoja praktykę do chirurgicznych procedur mających na celu leczenie chorób przyzębia i recesji dziąseł oraz do zabiegów chirurgii kosmetycznej, wydłużania koron, usuwania zębów i wstawiania implantów.  Jako specjalista, dr Kim współpracuje z naszymi lekarzami w celu zapewnienia kompleksowej opieki stomatologicznej dla swoich pacjentów.  Dr Kim mocno wierzy, że praca zespołowa zapewni zindywidualizowana opiekę, która będzie dostosowana do życzeń pacjenta.  Po zdobyciu tytułu magistra nauk ścisłych w Northwestern University, dr Kim kontynuowała naukę na University of Illinois i otrzymała tytuł magistra stomatologii i doktora chirurgii dentystycznej.  Dr Kim ukończyła również trzyletni program na University of Illinois , zdobywając specjalizację w dziedzinie periodontologii.  Do dnia obecnego dr Kim pracuje jako kliniczny profesor na University of Illinois.

Robert Lee, DDS

Dr Robert Lee jest Docentem Amerykańskiego Zarządu Endotontycznego.  Dr Lee otrzymał tytuł magistra stomatologii na University of Illinois i tam też zdobył specjalizację w dziedzinie endodoncji (leczenia kanałowego). Jako część trzyletniego programu, dr Lee zyskał doświadczenie poprzez pracę w pięciu różnych klinikach na obszarze Chicago i jego przedmieściach.  Dr Lee jest autorem artykułów zamieszczanych w czasopiśmie „Journal of Endodontics”.  Dodatkowo, jest on aktywnym członkiem profesjonalnych organizacji Amerykańskie Stowarzyszenie Dentystów i Amerykańskie Stowarzyszenie Endodontow oraz członkiem klubu dyskusyjnego Edgar D. Coolidge Endodontic Study Club.  W wolnych chwilach, dr Lee lubi grać w tenisa i spędzać czas z żoną Judy i ich córką.

847-890-4444

kliknij numer powyżej i podaj swój numer - my zadzwonimy do Ciebie

1120 East Central Road
Arlington Heights, IL

Wyślemy nasze informacje prosto do Twojego komputera lub telefonu:

Formularze

Przed pierwszą wizytą pobierz i wypełnij nasze formularze.

Płatności

Ureguluj należności kartą kredytową lub posiadając konto PayPal - środkami z konta bankowego.

Galeria uśmiechów

Zobacz efekty nowoczesnej dentystyki estetycznej - porównaj wygląd uzębienia przed i po wizycie w naszej klinice.

Zobacz galerię »

Problem z chrapaniem?

Prospect Dental oferuje skuteczną metodę zapobiegania chrapaniu.

Dowiedz się więcej »