Nasz gabinet

PROSPECT DENTAL służy mieszkańcom Chicago i północno-zachodnich okolic od 1998. Gabinet przeniósł się do nowej lokalizacji w Arlington Heights w 2008 r. Aby sprostać oczekiwaniom pacjentów i utrzymać wysoką pozycję pośród czołowych klinik oferujących leczenie z zakresu stomatologii rodzinnej i kosmetycznej, Prospect Dental został wyposażony w najnowocześniejszą cyfrową aparaturę diagnostyczną i sprzęt zabiegowy.

Wizyta u dentysty dla niektórych pacjentów może być stresująca, więc zadbaliśmy aby nowy gabinet był przytulny, miły i żeby każdy pacjent czuł się komfortowo.

Prospect Dental oferuje leczenie z zakresu stomatologii rodzinnej i kosmetycznej. W dodatku, klinika oferuje specjalistyczne leczenie dziąseł (paradontologia) i leczenie kanałowe (endodoncja).

 

NASZYM GOLEM jest zapewnienie naszym Pacjentom procedury medyczne na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nasz sukces to wieloletnie doświadczenie oraz inwestowanie w sprzęt najwyższej jakości oraz szkolenia naszych lekarzy oraz pracowników.

 

W PROSPECT DENTAL używamy:

SCHICK USBCam oferuje doskonałe połączenie mobilności i zaawansowanej jakości obrazu. Schick USBCam zapewnia wysokiej jakości obraz począwszy od zbliżeń do widoku pełnego łuku. Szybka i łatwa obsługa urządzenia pomaga zapewnić pacjentom serwis najwyższej jakości w ciągu krótkiego badania.

 

Picasso Dental Laser jest przełomowym urządzeniem w dentystyce laserowej, który umożliwia wykonanie niemal wszystkich procedur dentystycznych na tkankach miękkich i twardych w obrębie jamy ustnej. Laser eliminuje potrzebę szwów i znieczulenia, ale może również zmniejszyć ryzyko infekcji.

 

Schick Digital Radiography Dental X - Ray Sensor to doskonała jakość obrazu oraz dostępność funkcji takich jak zoom, kontrast oraz wielu innych. Funkcje te ułatwiają diagnostykę i bardziej precyzyjną obserwację. CDR to również do 90% mniej promieniowania i większa satysfakcji pacjenta.

 

ViziLite to testy wspomagające wykrywanie raka jamy ustnej, wykonywane w gabinecie dentystycznym. Testy ViziLite® Plus wspomagają tradycyjne badanie wizulano-dotykowe i pozwalają na znacznie wcześniejsze wykrycie podejrzanych zmian.

 

 Zoom Advanced Whitening jest naukowo zaawansowaną, podlegającą opatentowanej procedurze metodą wybielania zębów. Metoda jest dostępna tylko w gabiinetach dentystycznych. Jest ona bezpieczna, skuteczna i szybka. W ciągu 2 tygodni Twoje zęby staną się bielsze. System Wybielania Zoom! jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego rezultatu.

 

847-890-4444

kliknij numer powyżej i podaj swój numer - my zadzwonimy do Ciebie

1120 East Central Road
Arlington Heights, IL

Wyślemy nasze informacje prosto do Twojego komputera lub telefonu:

Formularze

Przed pierwszą wizytą pobierz i wypełnij nasze formularze.

Płatności

Ureguluj należności kartą kredytową lub posiadając konto PayPal - środkami z konta bankowego.

Galeria uśmiechów

Zobacz efekty nowoczesnej dentystyki estetycznej - porównaj wygląd uzębienia przed i po wizycie w naszej klinice.

Zobacz galerię »

Problem z chrapaniem?

Prospect Dental oferuje skuteczną metodę zapobiegania chrapaniu.

Dowiedz się więcej »