Nasz zespół

Izabela Towalska

Izabela Towalska pracuje w Prospect Dental jako kierownik gabinetu od kwietnia 2007 r. i traktuje zarówno personel jak i pacjentów kliniki jak rodzinę.  Zdobyła licencjat z biologii na University of Illinois.  Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako kierownik i specjalista w dziedzinie kodów medycznych.  Zapytana o ulubiony aspekt swojej pracy mówi: „Bardzo lubię widzieć transformację w uśmiechach pacjentów! Fakt, że przyczyniam się do tego, że mogą się swobodnie uśmiechać daje mi ogromną satysfakcję.”  W wolnym czasie Iza lubi spędzać czas z jej dziecmi jeżdżąc na rowerze lub zwiedzając zoo.

 

Paulina Wisniewska

Paulina Wiśniewska pracuje w Dental Prospect jako asystentka stomatologiczna od października 2012 roku.  Wcześniej pracowała w innym gabinecie na tej samej pozycji przez 2 lata.  Paulina w przyszłości chciałaby zostać Lekarzem Dentystą.  Otrzymała tytuł licencjata w dziedzinie biologii na Uniwersytecie Loyola w 2010 roku i obecnie jest w trakcie zdawania egzaminów do szkoły dentystycznej.  O swojej pracy mówi: „Uwielbiam uczyć się czegoś nowego każdego dnia.  Praca z takim profesjonalistkami jak doktor Pawlusiewicz i doktor Iwaszczyszyn przygotowuje mnie do pełnienia zawodu dentysty lepiej niż najlepsza szkoła!”  W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi, pływać, czytać i słuchać muzyki.

 

Izabela Kozak

Izabela Kozak pracuje w Dental Prospect od 2004 roku na pozycji asystentka stomatologiczna.  Ukończyła studia wyższe w Polsce, po czym przeniosła się do USA gdzie zdobyła tytuł licencjata w naukach ścisłych.  Lubi pracować z ludźmi i czuje się świetnie, gdy pacjenci za jej namową lepiej dbają o swoje zęby.  Twierdzi, że poznawanie nowych ludzi i krótkie pogadanki na temat właściwego szczotkowania i nitkowania zębów to jej ulubione aspekty pracy jako asystentka dentystyczna.  W wolnych chwilach uwielbia długie spacery i wędkarskie wycieczki za miasto z mężem i swoja córką Pauliną.

Wioletta Towalska

Wioletta Towalska pracuje w Prospect Dental jako Recepcjonistka od stycznia 2014 r. Poprzednio pracowała w salonie urody jako licencjonowana stylistka fryzur. Chęć poszerzania umiejętności oraz zdobywania nowych doświadczeń w obsłudze klienta spowodowały, że postanowiła znaleźć pracę w służbie zdrowia. Zapytana o swoją pracę, mówi: „Robię wszystko, aby nasi pacjenci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani! To jest najważniejszy aspekt mojej pracy”. W wolnym czasie Wioletta uwielbia spędzać czas ze swoim mężem Bartkiem oraz psem. Bardzo lubią aktywne spędzanie czasu oraz poznawanie nowych miejsc.

 

Alicia Haughey

Alicia Haughey jest higienistką stomatologiczną od 2002 roku i dołączyła do Prospect Dental w 2008 roku.  Po przepracowaniu wielu lat na pozycji asystentki dentystycznej, postanowiła poszerzyć zakres swoich kwalifikacji i w maju 2002 roku ukończyła program „Higienistki dentystycznej” w William Rainey Harper w Palatine.  Posiada również certyfikat „Lokalne znieczulenie” i „Podtlenek azotu”.  Jest mężatką i ma trzy córki.  Większość wolnych chwil spędzają w rodzinnym domu nad jeziorem w Lake Geneva, Wisconsin.

 

847-890-4444

kliknij numer powyżej i podaj swój numer - my zadzwonimy do Ciebie

1120 East Central Road
Arlington Heights, IL

Wyślemy nasze informacje prosto do Twojego komputera lub telefonu:

Formularze

Przed pierwszą wizytą pobierz i wypełnij nasze formularze.

Płatności

Ureguluj należności kartą kredytową lub posiadając konto PayPal - środkami z konta bankowego.

Galeria uśmiechów

Zobacz efekty nowoczesnej dentystyki estetycznej - porównaj wygląd uzębienia przed i po wizycie w naszej klinice.

Zobacz galerię »

Problem z chrapaniem?

Prospect Dental oferuje skuteczną metodę zapobiegania chrapaniu.

Dowiedz się więcej »