Pierwsza wizyta

Witamy w Prospect Dental!

Pragniemy by leczenie w naszym gabinecie było dla każdego pacjenta jak najbardziej pozytywnym doświadczeniem.  Z tym przesłaniem kierujemy do Państwa kilka wskazówek jak przygotować się do wizyty w naszym gabinecie:

1. Zadzwoń do nas

Rozmowa telefoniczna jest wciąż najszybszym sposobem znalezienia dogodnego dla pacjenta terminu wizyty.  Podczas tej rozmowy nasz personel będzie miał okazję wyjaśnić które formularze należy wypełnić przed pierwszą wizytą, jakie inne dokumenty mogą być wymagane od pacjenta, a także odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących leczenia.  Do najczęściej zadawanych należą: ile wizyt należy się spodziewać, jaki jest przewidywany koszt leczenia, jaka jego część może zostać pokryta przez posiadane ubezpieczenie dentystyczne. 

Prosimy telefonować do nas bezpośrednio pod numer 847-890-4444 w godzinach pracy naszego gabinetu.  Po godzinach -prosimy kliknąć nasz numer telefonu u góry prawej kolumny i podać kilka niezbędnych informacji, a my oddzwonimy w wyznaczonym czasie.

2. Przygotuj niezbędne dokumenty

  • Zdjęci a rentgenowskie - Jeżeli w ciągu ostatnich 6 miesięcy miałeś prześwietlane uzębienie, możesz przynieść wykonane zdjęcia aby uniknąć dodatkowego naświetlania.
  • Formularze - Najważniejszym jest formularz rejestracyjny: na jednym blankiecie uzyskujemy wszystkie informacje niezbędne do przeprowadzenia leczenia: dane demograficzne, historię medyczną i stomatologiczną, informację o trwałych dolegliwościach, alergiach, czy przyjmowanych lekarstwach, a także o posiadanym ubezpieczeniu.  Prosimy również zapoznać się z praktykami stosowanymi w naszym gabinecie i udzielić nam pozwolenia na komunikację z administratorem planu ubezpieczeniowego.  Wszystkie formularze można znaleźć na stronie Formularze dla pacjentów.
  • Ubezpieczenie - Jeżeli posiadasz ubezpieczenie dentystyczne, przynieś swoją kartę ubezpieczeniową.  Więcej informacji na temat planów ubezpieczeniowych i jak z nimi współpracujemy jest na stronie Ubezpieczenia dentystyczne.
  • Płatności - Jeżeli nie posiadasz ubezpieczenia dentystycznego i zamierzasz samodzielnie pokryć koszty leczenia, zapoznaj się z informacjami na temat płatności.  Jeżeli posiadasz plan ubezpieczeniowy wymagający udziału własnego (co-pay), bądź przygotowany do uregulowania należności po zakończeniu wizyty.

3.  Sprawdź trasę dojazdu i czas podróży

Uprzejmie prosimy o przybycie do naszego gabinetu na kilka minut przed wyznaczonym terminem wizyty aby umożliwić nam dokładne sprawdzenie przyniesionych dokumentów i założenie karty pacjenta.  Jeżeli wolisz wypełnić wszystkie formularze u nas w gabinecie, przyjedź co najmniej 15 minut wcześniej.  Kliknij tutaj aby sprawdzić trasę  i przewidywany czas dojazdu.  Chętnie wyślemy nasze informacje na twój adres email lub bezpośrednio do twojego telefonu.  Wybierz jeden ze sposobów poniżej:

847-890-4444

kliknij numer powyżej i podaj swój numer - my zadzwonimy do Ciebie

1120 East Central Road
Arlington Heights, IL

Wyślemy nasze informacje prosto do Twojego komputera lub telefonu:

Formularze

Przed pierwszą wizytą pobierz i wypełnij nasze formularze.

Płatności

Ureguluj należności kartą kredytową lub posiadając konto PayPal - środkami z konta bankowego.

Galeria uśmiechów

Zobacz efekty nowoczesnej dentystyki estetycznej - porównaj wygląd uzębienia przed i po wizycie w naszej klinice.

Zobacz galerię »

Problem z chrapaniem?

Prospect Dental oferuje skuteczną metodę zapobiegania chrapaniu.

Dowiedz się więcej »