Płatności

Wpłata elektroniczna

Aby dokonać opłaty swojego konta przez internet, wprowadź podstawowe informacje poniżej i kliknij przycisk “PayPal” - zostaniesz przekierowany na stronę PayPal gdzie bezpiecznie dokonasz transakcji przy pomocy karty kredytowej albo swojego konta PayPal.

Gdzie to jest?
$

Akceptowane formy płatności

  • W gabinecie przyjmujemy płatności regulowane gotówką, czekami, kartami płatniczymi (debit card) i kartami kredytowymi Visa, MasterCard i Discover.
  • Na naszej stronie internetowej akceptujemy płatności kartami kredytowymi Visa, MasterCard, Discover, American Express, a także przelewy z konta PayPal.

Naliczanie opłat

  • Jeżeli posiadasz ubezpieczenie dentystyczne - przed rozpoczęciem leczenia uzyskamy od Twojego ubezpieczyciela deklarację wysokości kosztów pokrytych przez polisę ubezpieczeniową.  W dniu wizyty należy uiścić jedynie ustalony przez plan ubezpieczeniowy udział pacjenta (co-payment).  Po zakończeniu leczenia wyślemy rachunek do kompanii ubezpieczeniowej, a do Ciebie należy uregulowanie kosztów nie pokrytych przez ubezpieczenie.  W przypadku, gdy ubezpieczyciel nie zapłaci za leczenie w ciągu 90 dni, całkowita odpowiedzialność za koszt leczenia przechodzi na pacjenta.
  • Jeżeli nie posiadasz ubezpieczenia dentystycznego albo procedura nie jest pokrywana przez twój plan ubezpieczeniowy - jesteś odpowiedzialny za całkowity koszt leczenia.  Opłatę należy uiścić w dniu leczenia.  Aby poznać ceny naszych usług, prosimy skontaktować się z naszym biurem.  Dla dokładnego oszacowania kosztów leczenia konieczna może być consultacja stomatologiczna i dodatkowe badania (np. prześwietlenie).
  • Przy leczeniu wymagającym współpracy z laboratorium protetycznym (korony, mostki, protezy, wkładki nocne, itp.) pobieramy 50% zadatku przed wysłaniem odcisków do laboratorium.  W przypadku posiadania ubezpieczenia dentystycznego pobieramy równierz kwotę udziału własnego pacjenta (co-payment).

Inne opłaty

  • Zastrzegamy sobie prawo do pobierania opłaty w wysokości $30 za niedotrzymanie terminu wizyty bez uprzedzenia.  Opłaty tej nie pobieramy jeżeli otrzymamy zawiadomienie co najmniej 24 godziny przed wyznaczonym terminem  wizyty.
  • Pobieramy opłatę $30 za czeki zwrócone przez bank z powodu braku pokrycia albo zatrzymania płatności.

847-890-4444

kliknij numer powyżej i podaj swój numer - my zadzwonimy do Ciebie

1120 East Central Road
Arlington Heights, IL

Wyślemy nasze informacje prosto do Twojego komputera lub telefonu:

Formularze

Przed pierwszą wizytą pobierz i wypełnij nasze formularze.

Płatności

Ureguluj należności kartą kredytową lub posiadając konto PayPal - środkami z konta bankowego.

Galeria uśmiechów

Zobacz efekty nowoczesnej dentystyki estetycznej - porównaj wygląd uzębienia przed i po wizycie w naszej klinice.

Zobacz galerię »

Problem z chrapaniem?

Prospect Dental oferuje skuteczną metodę zapobiegania chrapaniu.

Dowiedz się więcej »